Криптовалюта біткойн продовжує хайпити і дорожчати


Криптовалюта біткойн продовжує хайпити і дорожчати

Біткойн б’є рекорди, регулярно зрушуючи максимуми ціни. Аналітики припускають, що найближчим часом біткойн може піднятися до 20 тисяч доларів. Рушійною силою зростання служать багатообіцяючі заяви преси. Повідомляється, що великі чиказькі біржі CME Group і Cboe Global Markets мають намір запустити біткойн ф’ючерси до кінця поточного кварталу, генеральний директор CME Group заявив, що вони зробили цей крок через високий інтерес клієнтів. Їхню ініціативу підтримала британська Man Group.

Подивимося на ситуацію в Європі. 17 листопада Швейцарський банк Vontobel запустив торгівлю міні-ф’ючерсами, які дозволяють робити ставки проти біткойна.

У “біткойн ведмедів” з’явився ще один спосіб поставити на зниження ціни.
Завдяки цим інноваціям інвестори будуть отримувати прибуток від падіння біткойна, коли вартість біткойна знизиться на 10%, ціна консервативного міні-ф’ючерсу зросте майже на 6%, а у другого приріст становитиме майже 10%, повідомляється в опублікованому документі Vintobel.

Процеси на ринку криптовалют змушують великих банкірів коментувати ситуацію.
Так, голова JP Morgan Chase &Co Джеймс Даймон назвав біткойн шахрайством і пообіцяв звільняти трейдерів, які спробують торгувати ним. А Генеральний директор найбільшої в світі компанії з управління активами BlackRock Ларрі Фінк заявив, що він «великий прихильник» криптовалют, хоча він спостерігає, що нинішній ринок в основному зосереджений на спекуляціях.

На своєму старті біткойн цікавив маленьке середовище мрійників, тепер це інструмент для брокерів мільйонерів всього світу. Які ж події чекають нас у майбутньому? Очевидно одне: поки хайп в пресі зростає, зростатиме і ціна біткойна.

Юрій Симонов
Керуючий партнер “OTP Trade”

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування