0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Луценко заперечує війну між ГПУ і НАБУ


Луценко заперечує війну між ГПУ і НАБУ

Війна між Генеральною прокуратурою України та Національним антикорупційним бюро України є не більше, ніж міфом. Про це генеральний прокурор Юрій Луценко сьогодні заявив під час виступу в парламенті.

“Я хотів би спростувати запущений прес-службою НАБУ міф про війну між ГПУ і Національним антикорупційним бюро. Я з цифрами на руках хочу твердо заявити, що я, Луценко Юрій Віталійович, як один із співавторів закону про НАБУ та інші антикорупційні закони, на своїй посаді робив, роблю і буду робити все, щоб всі правоохоронні органи працювали ефективно в протистоянні корупції і злочинності “, – підкреслив він.

Також Генпрокурор зазначив, потрібно припинити “подальше продовження практики НАБУ першими відкривати вогонь по дискредитації будь-кого, хто сміє порушувати питання про законність діяльності цієї структури”.

Нагадаємо, 29 листопада правоохоронці затримали агента Національного антикорупційного бюро при спробі передачі хабара першому заступнику голови державної Міграційної служби Дині Пімаховій.

У свою чергу, в НАБУ оприлюднили фрагменти розсекречених аудіо- і відеоматеріалів, отриманих під час проведення негласних слідчих дій у рамках спецоперації з впровадження детектива під прикриттям в організовану злочинну групу, яка діяла в Державній міграційній службі України.

Пізніше президент Петро Порошенко прокоментував конфлікт між правоохоронними органами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ГПУ
В Контексті Finance.ua
Опитування