UKRSIBBANK – перший комерційний банк, який запустив Android Pay для держателів карток Mastercard


UKRSIBBANK – перший комерційний банк, який запустив Android Pay для держателів карток Mastercard

Відсьогодні клієнти UKRSIBBANK — держателі карток Mastercard — можуть скористатися перевагами безконтактних платежів за допомогою сервісу Android Pay від Google. UKRSIBBANK став першим комерційним банком в Україні, який спільно з Google та Mastercard впровадив для своїх клієнтів безпечний та зручний інструмент розрахунків в один дотик зі смартфоном та Android Pay.

UKRSIBBANK входить до провідної міжнародної банківської Групи BNP Paribas Group, яка має представництва у 74 країнах. Україна стала четвертою країною Групи, де банк впровадив рішення, — після Бельгії, Польщі та США. Запуск Android Pay став наступним кроком втілення digital-стратегії банку.

У цьому році UKRSIBBANK приєднався до платформи цифрових гаманців Masterpass, запустив новий онлайн-банкінг UKRSIB online та мобільний банкінг. UKRSIB online вже сьогодні нараховує 191 тис. користувачів, із яких біля 100 тис. – це користувачі мобільного додатку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року зростання кількості користувачів онлайн-банкінгу від UKRSIBBANK сягнуло 63%.

UKRSIBBANK має розвинену мережу терміналів. Згідно з Картковою стратегією банку із початку 2018 року для нових клієнтів будуть встановлюватися виключно безконтактні термінали, а протягом наступних двох років банк здійснить повну заміну наявного платіжного обладнання на безконтактне.

За даними UKRSIBBANK, більше 90% клієнтів — це фізичні особи, понад 40% з них – держателі карток преміального класу. Відповідно основний сегмент клієнтської бази є потенційними користувачами Android Pay.

“Ми живемо в цифровому столітті. Кожен другий українець – це власник смартфона. У 2017 році 90% опитаних інтернет-користувачів в Україні розраховуються картами через термінали. Люди прагнуть спрощувати оплати. У рамках стратегічного напряму UKRSIBBANK слідує тенденціям і прямує у світ digital”, — зазначив заступник Голови правління та керівник роздрібного бізнесу UKRSIBBANK Костянтин Лежнін.

Однією із важливих передумов для запуску Android Pay в країні стала глобальна цифрова платформа токенізації Mastercard Digital Enablement Service (MDES), раніше запущена в Україні, з якою працює й компанія Google. Платформа дає змогу перетворити NFC-пристрій із підключенням до інтернету на безпечний платіжний інструмент. Для оплати з рішенням на MDES створюється унікальний шифр (токен), що забезпечує максимальний рівень захисту платіжної транзакції.

“Ми маємо перший комерційний банк в Україні, який презентував для своїх клієнтів можливість оплатити товари за лічені секунди, в один дотик смартфону до безконтактного терміналу. Додаток Android Pay — це втілення надійності та інноваційності банку, а також показник готовності клієнтів до сучасних digital-рішень. І ми з радістю відзначаємо високу зацікавленість українських банків в інноваційних продуктах. Цей інтерес і готовність діяти щодня наближають всіх нас до майбутнього України без готівки”, — відзначила Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні, Молдові, Грузії та країнах Центральної Азії.

“Нам приємно, що за допомогою Android Pay держателі карток Mastercard від UKRSIBBANK отримають можливість оплачувати покупки просто і безпечно. Пристрій Android можна використовувати для платежів по всій Україні. Число магазинів, де доступна наша технологія, зростає щодня”, — прокоментувала команда Android Pay.

Оплата телефоном з додатком Android Pay доступна для власників Android-смартфонів з операційною системою KitKat 4.4 і вище, що підтримують технологію NFC. Щоб скористатися сервісом, потрібно завантажити додаток Android Pay з Google Play, зареєструвати свій обліковий запис та додати до нього дані карток Mastercard від UKRSIBBANK. Для оплати з додатком Android Pay потрібно активувати телефон і прикласти його до безконтактного терміналу. Якщо ж сума платежу за карткою Mastercard перевищує 100 грн, необхідно буде розблокувати телефон, тобто верифікувати користувача (ввести графічний ключ, цифровий код чи розблокувати прилад за відбитком пальця).

У всьому світі розповсюдження смартфонів змінює підхід людей до розрахунків. За даними дослідження Impact of Innovation від Mastercard Дослідження Impact of Innovation від Mastercard , понад 90% споживачів використовують свій смартфон частіше, ніж будь-який інший ґаджет. В Україні рівень проникнення смартфонів складає 66%, а в 2020 році експерти прогнозують показник у 71% Ericsson Mobility Report . Уже сьогодні 72% українців готові оплачувати покупки зі смартфонів: з ними українці проводять понад 4 години щодня. Дослідження Impact of Innovation від Mastercard .

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua