Македонія допоможе Україні з переходом на відновлювальну енергетику


Македонія допоможе Україні з переходом на відновлювальну енергетику

Україна та Македонія домовилися про співпрацю у сфері відновлюваної енергетики. Відповідне рішення було прийнято за підсумками зустрічі голови Держенергоефективності Сергія Савчука із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Македонія в Україні паном Столе Змейкоскі.

На зустрічі, пан Столе Змейкоскі повідомив, що Македонія давно розвиває відновлювану енергетику відповідно до стандартів Європейського Союзу. Зокрема, згідно з оновленим Національним планом дій з відновлюваної енергетики до 2025 року країна планує досягти 25% “чистої” енергії у кінцевому енергоспоживанні.

“Македонія стрімко йде до поставленої мети. За даними Євростату, вже у 2015 році частка “зеленої” енергії в країні сягла 19,9%. Особлива увага приділяється вітро- та гідроенергетиці”, – уточнив посол.

У свою чергу, Савчук розповів про плани та здобутки України у питанні розвитку відновлюваної енергетики, зосередивши увагу на законодавчих змінах, які полегшують ведення бізнесу у цій сфері.

За результатами зустрічі сторони домовилися співпрацювати. Столе Змейкоскі пообіцяв представити досягнення українського ринку “чистої” енергетики експертному та бізнес-середовищу в Македонії. А Держенергоефективності висловило готовність продемонструвати іноземним інвесторам перспективні проекти, які можна впровадити в регіонах України, у тому числі у сфері малої гідроенергетики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування