Falcon Heavy повезе на Марс родстер Tesla під пісню Space Oddity


Falcon Heavy повезе на Марс родстер Tesla під пісню Space Oddity

«Першим вантажем Falcon Heavy буде мій вишневий родстер Tesla, в якому буде грати Space Oddity, — написав Маск в Twitter в п’ятницю ввечері, посилаючись на знамениту пісню Девіда Боуї. — Місце призначення — орбіта Марса. Він буде літати в космосі мільярд років або близько того, якщо не вибухне при старті».

Раніше Маск відкрито говорив про те, що Falcon Heavy може вибухнути під час свого першого польоту. На думку видання, з цієї причини він одного разу сказав, що хоче використовувати як корисне навантаження ракети «найдурнішу річ, яку ми можемо собі уявити».

Falcon Heavy — це «важка» версія Falcon 9. Ракета повинна відправити перші місії на Місяць і Марс в 2018 році.

У червні в науковому журналі New Space була опублікована стаття Маска з докладним планом поетапної колонізації Марса і описом ключових технологій, які зроблять це можливим. Зокрема, доставка переселенців буде здійснюватися за допомогою багаторазового транспорту (ITS, Interplanetary Transport System) і ракети (BFR, Big F*cking Rocket) більшого розміру, ніж Falcon 9.

Перший політ на Марс SpaceX планує здійснити в 2020 році, в той момент, коли Земля буде найближче до цієї планеті. Через тяжкі умови посадки на Марс відправляться відразу два апарати Red Dragon. Офіційно про запуск двох кораблів оголошено не було, але джерела, близькі до керівництва, стверджують, що саме такий план вважається основним.

Планам Ілона Маска про запуск важкої ракети-носія Falcon Heavy в цьому році не судилося здійснитися. Раніше повідомлялося, що компанія встигає здійснити запуск в грудні. Але SpaceX вкотре перенесла дату запуску. Цього разу в компанії повідомляють, що запуск відбудеться не раніше січня 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua