Amazon збирається зробити Alexa офісним працівником


Amazon збирається зробити Alexa офісним працівником

Компанія анонсувала, що розширить можливості персонального асистента. Після цього улюблений всіма домашній помічник стане доступний і на робочих місцях, пише Phys. Допомогою Alexa в організації і полегшенні робочого процесу можна буде як з особистих пристроїв, так і з загальних Amazon Echo, встановлених в офісі.

«Alexa для бізнесу зробить сьогоднішню Alexa, яку всі встигли полюбити, корисною у вирішенні робочих завдань. Асистент допоможе підвищити продуктивність і стати співробітникам більш організованими», — говорить представник Amazon Web Services. Зробити певні ділові нотатки, змінити розклад ділових зустрічей у календарі або дізнатися потрібну інформацію можна буде в будь-якому місці офісу, де встановлять розумну колонку від Amazon. Якщо справи застануть вдома, то Alexa зможе допомогти, наприклад, зі смартфона або домашньої колонки.

В Amazon вважають, що Alexa зможе зробити роботу офісів, особливо великих, більш злагодженою. Через неї можна буде обмінюватися повідомленнями, повідомляти про неполадки з тим чи іншим обладнанням або скликати відеоконференції. Їй можна сказати: «Alexa, починай зустріч» – і вона запусти обладнання для відеоконференції, подзвонить потрібним людям і виведе вас в ефір.

ШІ може здійснювати дзвінки, відправляти повідомлення і, звичайно, шукати потрібну інформацію. Alexa продовжує своє розширення і набирає все більшої популярності. У США колонки під її управлінням лідирують з великим відривом. Люди оцінили всі зручності користування нею в будинку. Тому перенесення помічника в офіс - цілком логічний крок для Amazon. Це буде вже зрозуміла і знайома всім технологія. Люди знають порядок взаємодії з нею. Тому після появи бізнес-функцій Alexa зможе швидко інтегруватися у бізнес-процеси.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування