Енергія на майнінг vs. енергоспоживання країн світу: Україна на 24 місці (таблиця)


Енергія на майнінг vs. енергоспоживання країн світу: Україна на 24 місці (таблиця)

Біткоїн побив новий рекорд і досяг $10 500. Один з наслідків такої популярності криптовалют — зростання обсягів споживання електроенергії.

Згідно з даними недавнього дослідження британського сервісу порівняння енерготарифів PowerCompare, зараз річний обсяг споживаної на майнінг біткоїна енергії досяг майже 30 ТВт⋅год.

Це перевершує річне енергоспоживання 159 країн світу, включаючи Ірландію і майже всі країни Африки. І хоча це — приблизно 0,13% споживання енергії у світі, співвідношення швидко змінюється:

Якщо спрогнозувати такий самий розвиток на майбутнє, то вже до жовтня 2018 року майнінг перевищить споживання енергії в Британії, а до липня 2019 року — в США.

Компанія склала рейтинг, в який увійшло 219 країн світу. Вони ранжовані за співвідношенням загального енергоспоживання країни (кВт⋅г) по відношенню до споживання енергії на майнінг. Україна в цьому рейтингу — на 24 місці (20,31%). Перші 25 позицій рейтингу виглядають таким чином (повністю рейтинг можна подивитися на сайті компанії):

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування