«Дочка» Volvo почала будівництво заводу з випуску електромобілів


«Дочка» Volvo почала будівництво заводу з випуску електромобілів

Бренд Polestar, що належить Volvo, головним завданням якого тепер є випуск високопродуктивних електричних автомобілів, представив минулого місяця свою першу модель Polestar 1 з гібридною силовою установкою Electric Performance Hybrid і оголосив про вихід декількох нових моделей повністю електричних автомобілів

Минулого тижня «дочка» Volvo приступила до будівництва в Китаї нового заводу, на якому будуть випускатися ці електромобілі, повідомляє “3Dnews”.

Компанія провела церемонію закладки першого бетонного блоку у фундамент об’єкта під назвою «Polestar Production Centre» (виробничий центр Polestar) в Ченду.

Вірогідно, компанія планує діяти швидко і закінчити будівництво до середини наступного року, що, як визнала сама Polestar, є «вкрай стислим» графіком. Однак перший автомобіль, який планують збирати тут – Polestar 1 – буде випускатися в невеликих обсягах, близько 500 одиниць на тиждень, що повинно полегшити завдання підготовки заводу до початку виробництва.

«Після успішного запуску нового бренду Polestar в жовтні будівництво нового центру Polestar Production Centre стане наступним кроком до втілення наших планів у життя. Ми будуємо виробничий центр, який є відображенням нашого бренду. Об’єкт, який є сучасним, прогресивним, технічно передовим і заснованим на принципах екологічної відповідальності. „Polestar Production Centre» стане втіленням бренду Polestar», – заявив гендиректор Polestar Томас Інгенлат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua