Walmart почав випробовувати безпілотні підлогомийні машини (відео)


Walmart почав випробовувати безпілотні підлогомийні машини (відео)

Американська торговельна мережа Walmart приступила до випробувань нових автономних підлогомийних машин, повідомляє Fox Business. Випробування роботів проводяться в п’яти магазинах, розташованих в Бентонвіллі в Арканзасі недалеко від штаб-квартири компанії. Безпілотні підлогомийні машини для торгової мережі розробив американський стартап Brain Corp.

Сучасні технології дозволяють зробити автономною практично будь-яку техніку. З точки зору бізнесу безпілотна техніка дозволяє скоротити штат, зайнятий виконанням тієї чи іншої задачі, і прискорити ті чи інші операції. Все разом це дозволяє скоротити витрати.

Нові підлогомийні роботи, виконані на базі стандартних машин RS26, отримали назву Emma. Система автономного пересування робота включає в себе камери, ультразвукові датчики і лідар. Завдяки цим сенсорам безпілотна підлогомиюча машина може пересуватися між стелажами в магазині і не натикатися на покупців.

Робот Emma має завдовжки 1,7 метра, завширшки — 0,8 метра і заввишки — 1,4 метра. Машина оснащена двома баками обсягом 109 літрів кожен. В одному баку знаходиться миючий розчин для підлог, а в другий бак під час роботи всмоктується сміття і брудний розчин з підлоги. В автономному режимі Emma може пересуватися на швидкості до чотирьох кілометрів на годину.

Під час роботи робот складає карту магазину, в якому миє підлогу, і зазначає ділянки, які вже обробив. Про наявність у машині системи контролю чистоти підлоги виробник не повідомляє. Emma можна перевести на ручне управління — тоді в крісло машини повинен сісти оператор. В ручному режимі Emma може пересуватися на швидкості до 6,4 кілометра на годину.

Згідно із заявою Brain Corp., підлогомийні роботи компанії вже використовуються в 50 торгових центрах, аеропортах кампусах і виробничих приміщеннях в США. В даний час ведуться переговори про постачання підлогомиючих роботів до Японії до середини 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua