У Китаї представили перший додаток для боротьби з бідністю


У Китаї представили перший додаток для боротьби з бідністю

У програмі вже опубліковано понад 400 статей і відео з конкретними прикладами успішних проектів з виведення цілих груп населення з-за межі бідності, пише China Daily.

За останні 30 років кількість бідних людей в Китаї скоротилася на 70% від загальної кількості бідних у всьому світі. Уряд країни поставив за мету викорінити бідність до 2020 року, і новий додаток, презентований People’s Daily, має допомогти в цьому.

Додаток призначений для того, щоб обмінюватися знаннями про ефективні способи розв’язання проблеми бідності населення. У ньому вже опубліковано понад 400 статей і відео з конкретними прикладами успішних проектів з виведення цілих груп населення з-за межі бідності. Крім того, там зібрані надихаючі історії успіху тих, хто вирвався зі злиднів. На думку творців програми, це допоможе людям, які долають серйозні життєві труднощі, не опустити руки і не кинути шлях на фінішній прямій.

Мабуть, дослідники Китайської академії соціальних наук впевнені, що навіть у найбідніших людей в Китаї є смартфони, з яких вони будуть читати всі ці захоплюючі історії. «Цей досвід допоможе не лише подолати бідність в нашій країні, але і послужить прикладом іншим державам», — заявив директор Інституту розвитку сільської місцевості Лі Госянь.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua