Покупки з мобільних телефонів в США на День подяки досягли рекорду


Покупки з мобільних телефонів в США на День подяки досягли рекорду

Частка покупок, здійснених у США з мобільних телефонів на День подяки, в цьому році досягла рекорду – 30,3%, на 8 процентних пунктів більше, ніж у минулому році, свідчать дані Adobe Systems Inc.

IBM оцінює цей показник у 34%.

При цьому смартфони як і раніше частіше використовують для перегляду сайтів і додатків інтернет-магазинів перед тим, як здійснити покупки з інших пристроїв: частка трафіку з них становить 46% від загального обсягу, що також є рекордом.

За розрахунками компанії, з півночі і до 17:00 за Нью-Йорком 23 листопада обсяг онлайн-продажів у цілому склав $1,52 млрд., що на 16,8% перевищує показник за аналогічний період минулого року. Вперше цей показник перевищив $1,5 млрд за неповний день продажу.

Середня сума замовлення в інтернет-магазинах знизилася до $132 з $137 роком раніше, за даними Adobe. Тим часом IBM оцінює середній чек в $114,6.

Частка покупок з настільних ПК і ноутбуків складає 57,2% – на 7,3 в.п. нижче, ніж в минулому році, частка планшетів знизилася на 7 процентних пунктів – до 12,5%. Ці показники можуть трохи змінитися, коли будуть підраховані результати за підсумками всіх 24 годин.

З 1 по 22 листопада включно витрати американців в інтернет-магазинах зросли на 17,9% порівняно з тим же періодом 2016 року, при цьому на кожен із днів вони перевищували $1 млрд. Ці дані свідчать як про високу споживчу впевненість, так і про те, що з кожним роком період передсвяткових розпродажів у США починається все раніше.

Як стверджує Adobe, вона фіксує близько 80% онлайн-трафіку 100 найбільших інтернет-рітейлерів США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua