SpaceX припинить розробку своєї знаменитої ракети


SpaceX припинить розробку своєї знаменитої ракети

Компанія SpaceX, яка займається розробкою і запуском космічних ракет, не планує покращувати дизайн своєї знаменитої розробки Falcon9.

Про це розповіла президент компанії Гвінн Шотвелл в інтерв’ю Space News.

За її словами, тяга двигунів ракети Falcon9 Block 5 буде збільшена на 8%, в порівнянні з тягою агрегатів Block 4, причому перший ступінь цього носія розрахований на десять і більше запусків. Перший пуск Block 5 планується в кінці першого кварталу 2018 року.

Крім того, Шотвелл заявила, що, починаючи з версії Block5 дизайн Falcon9 буде заморожений.

Фінальна версія носія в даний час проходить сертифікацію для запусків місій НАСА і Пентагону.

Також вона нагадала, що за 2017 рік компанія вже провела 16 успішних пусків, до кінця року планується провести ще чотири. SpaceX, як очікується, запустить місію Zuma в інтересах Пентагону, вантажівка Dragon для НАСА і десять телекомунікаційних супутників Iridium Next, а також проведе перший тестовий запуск надважкого носія Falcon Heavy.

Даний носій побудований на основі трьох Falcon 9. Перший пуск планується здійснити з використанням Block 4, подальші – з Block 5.

У 2018 році компанія планує здійснити близько 30 стартів, а в подальшому вийти на 30-40 запусків на рік. На 2022 рік компанія, як і раніше, запланувала виведення транспортної системи BFR (Big Falcon Rocket), яка повинна прийти на зміну Falcon 9 і Falcon Heavy. Водночас, клієнти компанії, за словами Шотвелл, все ще зможуть користуватися останніми двома носіями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua