Британців очікує найтриваліший за 60 років період зниження рівня життя


Британців очікує найтриваліший за 60 років період зниження рівня життя

Громадян Великобританії очікує найтриваліший, принаймні, за 60 років період стійкого зниження рівня життя, якщо економічні прогнози, озвучені напередодні в проекті бюджету країни, справдяться.

В цьому випадку реальні доходи британців не повернуться до пікового рівня, відзначеного в 2008 році, раніше 2025 року, свідчить аналіз, проведений Resolution Foundation.

Напередодні Управління бюджетної відповідальності (Office for Budget Responsibility, OBR) Великобританії погіршило прогнози підйому британської економіки на найближчі роки разом зі зниженням оцінки зростання продуктивності праці.

Згідно з новими оцінками, ВВП країни в 2017 році зросте на 1,5%, а не на 2%, як передбачалося в березневому прогнозі, заявив міністр фінансів Великобританії Філіп Хеммонд, виступаючи з традиційним осіннім зверненням до парламенту. Прогноз на 2018 рік був знижений з 1,6% до 1,4%, на 2019 рік – з 1,7% до 1,3%.

При цьому передбачається, що після 2020 року темпи підвищення ВВП знову почнуть посилюватися і досягнуть 1,6% в 2022 році.

Ослаблення економічного підйому відповідно до прогнозів OBR матиме нерадісні наслідки для британських домовласників, зазначають експерти Resolution Foundation.

Прогнозоване погіршення рівня життя зумовлене очікуваним ослабленням темпів зростання зарплат. Нові оцінки OBR свідчать про те, що до початку 2022 року середній рівень щорічної оплати праці в реальному вираженні буде на 1 тис. фунтів нижче, ніж очікувалося в березні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua