BMW запропонувала концепцію надземних доріг, що не забруднюють повітря


BMW запропонувала концепцію надземних доріг, що не забруднюють повітря

Компанія BMW спільно з Університетом Тунцзі в Шанхаї розробила концепцію надземних доріг з окремим закритим простором для електробайків і велоспедів. Компанія сподівається таким чином адаптувати завантажені дороги мегаполісу до своїх нових моделей електромотоциклів, пише New Atlas.

Ідея будівництва доріг з окремим простором для двоколісного електротранспорту належить представництву BMW Group Technology в Шанхаї. Згідно з концепцією, міські електробайки, сегвеї і невеликі електросамокати будуть пересуватися окремо від загального потоку машин в прозорому тунелі, захищені від вихлопів і інтенсивного руху.

Мета концепції — зробити дороги мегаполісів більш зручними для власників електробайків, які зможуть переміщатися такими же короткими маршрутами, що і автомобілісти, але без світлофорів і в захищеному просторі з хорошою вентиляцією.

«Наша мета — з’єднати стійку й ефективну мобільність з високим рівнем життя у містах, — говорить старший віце-президент з досліджень, нових технологій і інновацій BMW доктор Герд Шустер. — Ми використовуємо нові технології та ідеї, щоб створювати такі інноваційні концепції, як E³ Way».

Проект був розроблений спільно з Університетом Тунцзі в Шанхаї. Одним з головних авторів концепції з боку університету став професор Чжун Ма, який очолює «Школу автомобільних досліджень»і працював спільно з факультетом дизайну та інновацій.

«До 2050 року в китайських мегаполісах буде жити більше мільярда осіб, — говорить доктор Маркус Сейдель, директор BMW Group Technology в Китаї. — Шанхай, з його 25 мільйонами жителів, є третім найбільш густонаселеним містом в світі. Тому саме тут, як ніде в світі, потрібні інноваційні заходи, спрямовані на перенаселення, боротьбу з забрудненням та збільшення кількості електротранспорту».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua