Tesla побудувала в Австралії найбільшу в світі акумуляторну систему резервного живлення


Tesla побудувала в Австралії найбільшу в світі акумуляторну систему резервного живлення

Компанія Tesla повідомила про завершення робіт зі зведення в Австралії сховища акумуляторних батарей, яке призначене для роботи як резервне джерело живлення. Прем’єр Південної Австралії Джей Уезерхіл в офіційній заяві назвав сховище «найбільшим літій-іонним акумулятором в світі».

Сховище складається з акумуляторів Powerpack сумарною потужністю 100 МВт і ємністю 129 МВт·год. Цього достатньо, щоб в моменти пікових навантажень і перебоїв забезпечити електроенергією 30 тисяч домогосподарств. Вартість системи оцінюється в $50 млн.

Як і було заплановано, систему підключили до вітряків Hornsdale Wind Farm близько Джеймстауна, що належать міжнародній енергетичній компанії Neoen Energy.

У найближчі кілька днів місцева влада проведе всі необхідні перевірки на відповідність місцевим нормативним вимогам, і вже 1 грудня сховище офіційно введуть в експлуатацію.

Засновник і голова Tesla Ілон Маск привітав співробітників Tesla і представників влади Південної Австралії із завершенням проекту «в рекордні строки». Раніше Ілон Маск обіцяв побудувати сховище протягом 100 днів або віддати повністю безкоштовно в разі порушення термінів. Офіційно роботи почалися в кінці вересня, тобто, формально, Маск зміг укластися в два місяці. Щоправда, як зазначає Mashable, до того часу Tesla вже встановила батарей на 50 МВт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua