Алгоритм AISense дозволить згадати всі розмови


Алгоритм AISense дозволить згадати всі розмови

Нова компанія машинного навчання AISense збирається надати людям можливість запам’ятати всі розмови, які вони коли-небудь вели. Система голосової транскрипції дозволить їм отримувати повний письмовий запис випадкових діалогів або запланованих зустрічей та лекцій.

Спочатку AISense вела записи нарад у співпраці з сервісом відеоконференцій Zoom, автоматично створюючи транскрипцію переговорів. Такого роду послуги надають і інші компанії, в тому числі, такі гіганти як Google, Microsoft або Amazon, але конкурентна перевага AISense полягає в тому, що компанія орієнтована на обробку тривалих розмов. І не планує обмежуватися відео-конференціями, ставлячи собі за мету дати людям можливість транскрибувати будь-яку розмову, де і коли б вона не відбувалася.

«Розмови відбуваються в будь-який час, заплановані чи ні, – каже Сем Лян, глава AISense. – Якщо я випадково зустрівся з кимось, і ми поговорили 10 хвилин, ми обмінялися величезною кількістю інформації. Втрачати її мені не хочеться».

Тут відразу виникає проблема машин, що постійно слухають людину, і законності ведення запису без згоди всіх учасників. Зрозуміло, за словами Ляна, ніяких законів компанія порушувати не збирається. Втім, в найближчих планах AISense – обмежитися записом ділових зустрічей і університетських лекцій.

AISense зібрала $10 млн інвестицій в першому раунді фінансування. Зараз система транскрибування перебуває на етапі бета-тестування обмеженим числом користувачів, але компанія збирається незабаром інтегрувати її в Zoom, а також в окремий додаток, який дозволить кожному записати і зберегти текст розмови, повідомляє Venture Beat.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua