KFC розробила намет Internet Escape Pod, який рятує від настирливих дзвінків і повідомлень (фото)


KFC розробила намет Internet Escape Pod, який рятує від настирливих дзвінків і повідомлень (фото)

Міжнародна мережа фастфуд-ресторанів KFC, представлена у тому числі і в Україні, розробила брендовану клітку Фарадея, яка повинна забезпечити власникам аксесуара спокій (у тому числі при поїданні смаженої курки) за допомогою екранування сигналів бездротового зв’язку. На думку компанії, KFC Internet Escape Pod коштує не менше ніж $96,485.34, проте на честь Cyber Monday вони готові продавати його всього за $10 тисяч.

Намет KFC Internet Escape Pod з інтегрованими сталевими гратами вміщує не менше чотирьох осіб, діаметр основи становить близько 2,2 метра, висота – близько 1,98 метра, а вага всього 3,6 кг. Намет має такі деталі, як ручка у вигляді смаженої курячої ніжки і деталізованої постаті полковника Сандерса на даху, який буквально власним тілом закриває своїх гостей від набридливої пошти, повідомлень та дзвінків.

Зазначимо, що набагато простіше перевести свої смартфони в беззвучний режим і відкласти їх убік, ніж купувати подібний аксесуар. Власне, на це й натякає дана розробка, хоча не можна виключати, що хтось все ж таки придбає намет для ресторанів, домашніх вечірок або інтернет-залежних підлітків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua