Walmart купив 15 вантажівок Tesla Semi


Walmart купив 15 вантажівок Tesla Semi

Вантажівки від Tesla вже готові для продажу, і однією з перших компаній, яка їх випробує, стане мережа супермаркетів Walmart. Компанія зробила замовлення на 15 вантажівок Маска відразу після презентації, пише Electrek.

В Walmart сказали, що мають намір вивчити, як Tesla Semi впишуться в їх існуючі ланцюги поставок, як покажуть себе в щоденній роботі. Також в компанії оцінять, як вантажівки можуть вплинути на глобальні і довгострокові цілі компанії. Наприклад, мережа супермаркетів хоче знижувати викиди вуглекислого газу, тому буде з’ясовуватися, як сильно вантажівки допоможуть з цим завданням.

Компанія давно розвивала ідею про зниження викидів. Свого часу вона навіть займалася розробкою екологічної і гібридної вантажівки з хорошою аеродинамікою. Але зараз, варто припускати, що вантажівка від Маска вразила компанію більше. Але висновки робити поки що зарано. 15 вантажівок у величезному флоті компанії з 6000 фур — це занадто мало. Тому спочатку це буде виключно тестова закупівля, яка в майбутньому може вирости у щось більше. За планами, 5 вантажівок будуть тестуватися в США, а 10 — в Канаді.

Але може і не зрости. І виною тому стане вже міцно пов’язане з Tesla виробниче пекло. Компанії просто не вистачає потужностей для своєчасного виконання замовлень. І вона всіляко намагається з цим боротися. Наприклад нещодавно придбала компанію Perbix, яка забезпечувала автовиробника деталями впродовж останніх трьох років. Виробничі проблеми призвели до того, що, хоч вантажівки і продаються, але ще довго не будуть поставлені замовникам. Маск раніше повідомляв, що виробництво не почнеться до 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua