У Windows 10 очікуються серйозні зміни


У Windows 10 очікуються серйозні зміни

Італійський ресурс surface-phone поінформував, що у планах корпорації Microsoft повністю переробити головний елемент операційної системи – Робочий стіл, з яким працюють щодня мільярди людей. Це означає, що незабаром з Windows 10 зникне звичний для всіх Робочий стіл, який раніше не зазнавав жодних істотних змін. Хоча розробники неодноразово допрацьовували і покращували його, але так нічого наднового вони не змогли запропонувати користувачам системи.

Новий робочий стіл Windows 10 буде універсальним додатком. У ньому буде можливість підтримувати різні додаткові функції і можливості, також він буде більш глибоко об’єднаний з віджетами. Це велике нововведення нагадуватиме робочі столи, як в операційній системі Android. Але які це спричинить особливості – ще не відомо, і все-таки це повинно позитивно вплинути на всю ОС.

Новий Робочий стіл Windows 10 з назвою CShell буде оснащений трьома додатковими подмодулями — Polaris, Aruba і Oasis. Перший з них являтиме собою універсальний Робочий стіл, два інші стануть оболонками для Surface Hub і для віртуальної реальності. Зміни відбудуться навесні 2018 року. За словами експертів, розробка абсолютно нового Робочого столу стала вимушеною мірою. Тому що компанія Microsoft планує зробити свою операційну систему універсальною. До кінця поточного року на ринок надійдуть кілька планшетів, оснащених мобільними ARM-процесорами, вони будуть підтримувати абсолютно всі комп’ютерні програми та ігри. Також їх робота на одному заряді становитиме від 10 до 14 годин завдяки економічним чіпсетам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua