У США відкрився фітнес-клуб для біохакерів


У США відкрився фітнес-клуб для біохакерів

Тренувальний центр під назвою Bulletproof Labs, що використовує «біохакерські технології», відкрився в місті Санта-Моніка в Каліфорнії. Тут в спеціальній капсулі всього за $50 можна пройти повноцінне кардіотренування за 20 хвилин і навіть не спітніти, пише Fast Company.

Центр був відкритий засновником стартапа Bulletproof Coffee Девідом Еспрі, який відомий тим, що імплантував собі в біцепс комп’ютерний датчик рівня глюкози в крові і ставив на собі інші експерименти в дусі біохакерства. У 2013 році він витратив $1 млн на створення в своєму домі власного «біохакерського центру», який, за його словами, допоміг йому скинути вагу і підняти свій IQ на 20 пунктів. Деякі з пристроїв домашньої лабораторії використовуються в його новому фітнес-центрі. «У Labs ви отримуєте більше користі за менший час, — говорить він. — Якщо ви хочете витратити на кардіотренування всього 21 хвилину, почуватися насправді добре і при цьому не спітніти, ми можемо це зробити».

Коштує така можливість недешево. Один сеанс обійдеться в $50, а абонемент на 12 відвідувань — $510, що майже в два рази перевищує вартість висококласного тренажерного залу в Лос-Анджелесі. Якщо ви захочете відвідувати центр щодня, це буде коштувати близько $1400 на місяць. Як не дивно, дорожнеча методів не гарантує результат. На думку видання, більшість технологій Bulletproof Labs не мають під собою вагомої медичної або наукової основи. Дослідження компанії не були рецензовані або опубліковані в авторитетних журналах, що спонукало багатьох піддати сумніву кваліфікацію засновника фітнес-клубу для біохакерів.

Еспрі це не бентежить, оскільки він не вважає, що його технології повинні викликати масовий інтерес. Він каже, що якщо люди задоволені своїми традиційними тренажерними залами, зовсім не обов’язково міняти. Він вважає, що його методами зацікавляться, в першу чергу, люди з Кремнієвої долини, чий час коштує дуже дорого. За його словами, «це люди, які хочуть виглядати і почуватися чудово, але не хочуть витрачати на це весь свій час».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua