Baidu представила домашніх роботів і розумну колонку з ШІ


Baidu представила домашніх роботів і розумну колонку з ШІ

Baidu представила свій перший розумний динамік і двох домашніх роботів, які працюють на ШІ-платформі DuerOS з технологією розпізнавання голосу, як у Alexa від Amazon або Cortana від Microsoft. Три нові пристрої — частина нової серії Raven, їх презентація відбулася на Всесвітній конференції Baidu в Пекіні, пише Venture Beat.

Понад 100 пристроїв, що випускаються китайськими ІТ-гігантом на даний момент, працюють на DuerOS — від смартфонів до телевізорів, холодильників і пральних машин. Але серія Raven представляє перші пристрої, які Baidu зробила спеціально під свого ШІ-асистента.

Розумна колонка Raven H надійде у продаж в наступному місяці і буде коштувати $256. Динамік був розроблений підрозділами Baidu — Raven Tech і Teenage Engineering. Його основна відмінність від аналогів в тому, що невеликий сенсорний екран може від’єднуватися від основи пристрою і використовуватися в радіусі дії Wi-Fi для голосового управління. Через нього також можна управляти всіма приладами серії Raven і сторонніми пристроями розумного будинку.

ШІ-асистент DuerOS може все те саме, що і вже існуючі віртуальні помічники, такі як Alexa і Google Assistant — знайти щось в інтернеті, нагадати про подію, здійснити платежі, керувати розумними домашніми пристроями і включати та програвати музику.

Raven R — робо-рука зі світлодіодним дисплеєм замість маніпулятора. Він може підлаштовуватися під настрій власника і своїми рухами і світловими індикаторами на дисплеї імітувати емоції, наприклад, коли йому весело — він танцює.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua