Кабмін перерозподілив 1,24 млрд грн субвенції на субсидії


Кабмін перерозподілив 1,24 млрд грн субвенції на субсидії

Кабінет міністрів України перерозподілив 1,242 млрд грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим, дітям з інвалідністю на житлові субсидії та пільги.

Згідно з розпорядженням Кабміну №814 від 15 листопада 2017 року, уряд зменшив на 1,242 млрд грн обсяг субвенції місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I або II групи внаслідок психічного розладу.

Водночас на 155,65 млн грн Кабмін збільшив субвенцію на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, а також на 1,09 млрд грн – субвенцію на надання пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування