Чистий прибуток "Турбоатому" в 2018 р. має перевищити 763 млн грн


Чистий прибуток "Турбоатому" в 2018 р. має перевищити 763 млн грн

Чистий прибуток ПАТ “Турбоатом” (Харків), понад 75% якого належить державі, в 2018 році має скласти більше 763 млн грн, а обсяг виробництва має зрости на 6%, повідомляється в прес-релізі Фонду державного майна (ФДМ) України з посиланням на його главу Віталія Трубарова.

Відповідні показники закладені у фінансовий план підприємства на 2018 рік, затверджений урядовим комітетом. Фінпланом також передбачена частка експорту 37% і зростання на 10% адміністративних витрат, які повинні бути спрямовані на підвищення оплати праці.

Як повідомлялося, в 2017 році чистий прибуток ПАТ “Турбоатом” склав 1 млрд 0165,3 млн грн.

За словами В.Трубарова, що наводяться в повідомленні, “Турбоатом” запланований до приватизації в наступному році, і в даний час Кабінет міністрів визначає розмір пакета акцій до продажу.

“Держава володіє 75,2% акцій даного підприємства. Який пакет буде запропоновано інвесторам – буде це контрольний чи повний пакет, чи частковий, – визначить уряд, але Фонд розраховує на приватизацію “Турбоатому”, – зазначив В.Трубаров.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування