Arrivo побудує в Денвері швидкісну магнітну лінію з автономними автомобілями (відео)


Arrivo побудує в Денвері швидкісну магнітну лінію з автономними автомобілями (відео)

Колишній співробітник SpaceX і Hyperloop One Броган Бамброган (Brogan BamBrogan) оголосив, що заснована ним компанія Arrivo домовилася з департаментом транспорту Колорадо (США) про будівництво лінії в Денвері до 2021 року. Особливістю ліній Arrivo є відсутність необхідності будувати виділені “вакуумні тунелі”, автомобілі в них пересуваються спеціальними магнітними доріжках “super urban network”, які прокладені паралельно з існуючими автострадами.

Якщо судити з відео, то Arrivo пропонує побудувати спеціальні виділені смуги по центру автострад, зайнявши найшвидкісніші ліві смуги в кожному напрямку. Щоб пересуватися по магнітному шосе, необхідно використовувати автономні засоби пересування, які можуть бути виконані у вигляді “автомобілів” і “автобусів”, а також спеціальних самохідних платформ, на які можна завантажити звичайний автомобіль або комерційний вантаж.

Спеціальні засоби пересування від Arrivo можуть пересуватися звичайними дорогаим зі звичайною швидкістю, але при попаданні на власну доріжку розганяються до швидкості до 320 км/год (200 миль/год). Вони повністю автономні, тож під час руху пасажири можуть займатися своїми справами. До того ж спорудження таких доріг обійдеться набагато дешевше, ніж тунелі й вакуумні труби на естакадах – достатньо відокремити обрані смуги відбійниками і встановити спеціальне покриття.

Втім, судячи з наступного зображення, в компанії все ж розглядають можливість встановлення аеродинамічних навісів на трасах по відкритій місцевості.

Зазначимо, що якщо головною ідеєю проекту Hyperloop One було пов’язати між собою міста, то Arrivo зосередився на локальних перевезеннях в межах міст і передмість. Наприклад, від центру Денвера до аеропорту 51,5 км (32 милі), відтак поїздка в годину пік між цими двома точками займає близько години – той же шлях в Arrivo обіцяють виконувати всього за 9 хвилин.

“Якщо я захочу швидко дістатися з міста в місто в умовах низького тиску всередині металевої труби, то я краще виберу літак. Вони дуже ефективні, політ проходить без тряски, а стюардеси розносять безкоштовний апельсиновий сік”, – прокоментував Броган Бамброган різницю між своїм проектом і Hyperloop One.

Компанія Arrivo вже домовилася з владою Денвера про будівництво тестового маршруту на автомагістралі E-470, його будівництво має стартувати в 2019 році і завершитися через два роки – в 2021 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua