За 10 місяців ввезення старих автомобілів збільшилося в 6 разів


За 10 місяців ввезення старих автомобілів збільшилося в 6 разів

Державна фіскальна служба констатує збільшення обсягу митного оформлення уживаних автомобілів в 6 разів до 56 тис. одиниць у січні-жовтні поточного року порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

Про це повідомила прес-служба ДФС.

За 10 місяців 2017 року на митну територію України було імпортовано 123 тис. автомобілів і сплачено до бюджету 17,4 млрд гривень митних платежів.

З них 56 тис. – вживаних транспортних засобів, щодо імпорту яких сплачено 4,3 млрд гривень митних платежів.

За січень-жовтень 2017 обсяги митного оформлення вживаних авто зросли в 6 разів.

Якщо раніше в середньому за місяць ввозилося близько 1 тис. автомобілів, то в поточному році – майже 6 тис. авто щомісяця, а в жовтні ввезено понад 7 тис. таких автомобілів.

Довідка Finance.ua

 • У Податковий кодекс внесено поправку щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів, якою зменшено ставки акцизного податку на вживані легкові автомобілі в 10-20 разів.
 • Ця норма діє з 1 серпня 2016 року (набрання чинності закону “Про внесення змін у підрозділ 5 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів”) до 31 грудня 2018 року. Скористатися можливістю ввезення транспортних засобів за зниженими ставками акцизного податку можуть як фізичні, так і юридичні особи.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua