Lamborghini представила концепт електрокара на суперконденсаторах (фото)


Lamborghini представила концепт електрокара на суперконденсаторах (фото)

Lamborghini, італійський виробник суперкарів, збирається електрифікувати свої автомобілі, оскільки компанія Volkswagen, що володіє брендом, робить ставку на відмову від ДВЗ. Electrek розповідає про новий концепт-кар від Lamborghini: повністю електричний Terzo Millennio, в якому замість класичних літій-іонних батарей використані суперконденсатори.

Ця модель — дуже ранній концепт, і не варто очікувати, що її виробництво розпочнеться найближчим часом. Можливо, цього не станеться ніколи. Однак у Terzo Millennio є низка цікавих особливостей, які заслуговують на обговорення.

Перш за все, автомобіль був створений у партнерстві між автовиробником і двома лабораторіями Массачусетського технологічного інституту (угоду про співробітництво було підписано рік тому). Це призвело до деяких цікавих технологічних рішень. Так, в кожному колесі Terzo Millennio встановлено окремий електродвигун.

Що стосується джерела енергії для автомобіля, то Lamborghini відмовилася від традиційних літій-іонних батарей на користь суперконденсаторів. На відміну від батарей, суперконденсатори можуть заряджатися і розряджатися всього за кілька секунд, але, на жаль, мають низьку густину енергії, а їх ємності недостатньо, щоб забезпечити запас ходу для подорожей на великі відстані. Кілька автовиробників і стартапів (наприклад, Fisker) намагалися застосувати цю технологію в електромобілях, але в підсумку зазнали невдачі і повернулися до звичних батарей.

Lamborghini, схоже, готовий дати суперконденсаторам ще один шанс. У співпраці з МТІ компанія планує працювати над новими матеріалами, які будуть забезпечувати зберігання енергії і відповідати потребам електричного спортивного автомобіля.

Дизайн машини також примітний. Він футуристичний, але при цьому зберігає традиції Lamborghini. Над зовнішнім виглядом Terzo Millennio працював підрозділ Lamborghini Centro Stile — їхньою метою було відобразити в автомобілі радикальні технологічні зміни і передбачити дизайн машин майбутнього. За словами виробника, аеродинамічна структура машини революційна для компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua