Google: Біткоїн обійшов золото за кількістю пошукових запитів


Google: Біткоїн обійшов золото за кількістю пошукових запитів

Вперше біткоїн обігнав золото за кількістю пошукових запитів в Інтернеті. Про це повідомляє Bloomberg.

Згідно зі статистичними даними Google Trends, на сьогодні запит «купити біткоїн» став популярнішим, ніж «купити золото». Нагадаємо, що цього року унція золота вже торгується дешевше за 1 BTC. Агентство Bloomberg відзначає, що зниження інтересу до золота пов’язане зі зниженням котирувань дорогоцінного металу, який стає менш популярним на тлі рекордного зростання ринку акцій США.

Директор департаменту досліджень на одному з найбільших торгових майданчиків дорогоцінними металами BullionVault Едріан Еш заявив: «На тлі американського ринку, який б’є один рекорд за іншим, не дивно, що золото здає свої позиції».

Ще він зазначив, що небувале зростання популярності біткоїна змусило деяких інвесторів придивитися до цифрових активів.

Еш зазначив, що в BullionVault показник щомісячної торгівлі золотом за жовтень знизився на 30% у порівнянні з щорічним середнім показником.

Тим часом, технологія блокчейн зараз активно впроваджується і в індустрію дорогоцінних металів. Королівський монетний двір Великої Британії успішно апробував систему відстеження золота з використанням блокчейна, причому 50 000 блоків вже були перевірені до її публічного запуску.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua