Створено розумний годинник, який працює від тепла людини


Створено розумний годинник, який працює від тепла людини

Компанія Matrix почала продаж годинника PowerWatch, які заряджаються від тепла господаря. Вартість на сайті компанії становить $169, пише TechCrunch.

Доставка PowerWatch почалася після того, як стартап Matrix зібрав на цей годинник у дев’ять разів більше, ніж планував. Пристрій працює шляхом перетворення тепла тіла на енергію.

У PowerWatch застосовується термоелектричний генератор, який перетворює тепло на електрику. Це відбувається за рахунок використання різниці температур навколишнього середовища і людського тіла, яка тримається на постійному рівні. Тепло проходить крізь шкіру, звідки воно може бути поглинуте годинником.

Але в годиннику все ж є змінний літій-іонний акумулятор. Він здатний зберегти дані про рівень спалених калорій, рівень активності і інші параметри протягом шести місяців в режимі очікування, коли годинник не надітий на руку.

“Два роки тому, коли ми створили наші справді потворні прототипи і ми зустрічалися з великими компаніями, вони ніби говорили “це дуже добре“, і гладили нас по голові. Єдиний спосіб показати, що це працює, – це пройти через справді пекельний процес, який ми пройшли протягом останніх чотирьох років. Я думав, буде легше“, – сказав співзасновник Matrix Ейкрам Бокай, пояснюючи, чому стартап не продав свою технологію Samsung і Apple.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua