Tesla збільшить виробництво сонячної черепиці в 2018 році


Tesla збільшить виробництво сонячної черепиці в 2018 році

Керівники Tesla в щоквартальному листі акціонерам заявили, що компанія планує збільшити виробництво сонячної черепиці в 2018 році. Це стане можливим завдяки запуску Gigafactory 2 в Баффало (штат Нью-Йорк), який також намічений на наступний рік, пише Inverse.

Ілон Маск й інші топ-менеджери Tesla донедавна обходили стороною питання про точні терміни відкриття Gigafactory 2, яка повинна розвантажити основний завод компанії у Фримонті. Однак у щоквартальному листі акціонерам Маск написав, що, швидше за все, це відбудеться в 2018 році. Причому туди буде перенесено і значно збільшено виробництво сонячних дахів, представлених Маском в липні.

Поки що попит на них невеликий — всього 10 дахів було встановлено на реальні будинки, включаючи самого Маска і директора з продажу Tesla Джонатана Макнейла.

«Очікується, що дах повинен служити, принаймні, 25-30 років, — каже Маск. — Ми проводимо прискорені лабораторні випробування, щоб переконатися в довговічності конструкції. Однак зробити це швидше, ніж за півроку, неможливо. Потім результати потрібно буде впровадити у виробничий процес».

Сонячні дахи займають поки що незначну частку в енергетичному бізнесі Tesla. Так, у третьому кварталі компанія встановила 110 МВт•год батарей, в основному за рахунок Powerwall.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua