У Німеччині викрили корупційну схему з "омолодження" автомобілів для України


У Німеччині викрили корупційну схему з "омолодження" автомобілів для України

Прокуратура міста Галле порушила кримінальну справу проти трьох посадових осіб за підозрою в підробці реєстраційних документів автомобілів, призначених для ввезення в Україну.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Як повідомив в ефірі телерадіокомпанії MDR офіційний представник прокуратури Галле, головна підозра полягає в тому, що три чиновниці за грошову винагороду брали участь у корупційній схемі, “омолоджуючи” реєстраційні документи для автомобілів, які згодом ввозилися в Україну.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, вийти на слід нечесних на руку чиновниць допомогла інформація з України. “Схоже, саме українські митники передали інформацію про зловживання німецьким колегам”, – йдеться у публікації.

За даними прокуратури, до операції також були причетні три автодилери з Галле. Вони прагнули позбутися старих автомобілів і для цього підкуповували чиновниць з відомства реєстрації. Ті в свою чергу “знімали” з супровідних документів на машину кілька “зайвих” років.

Після цього авто з новим “свідоцтвом про народження” йшло на український кордон і ввозилося з низьким акцизом.

Розслідування у справі почали ще в серпні. Тоді ж були проведені і обшуки в офісах автодилерів і відомствах реєстрації авто. На сьогодні виявлено не менше ніж 82 автомобілі, реєстраційна документація яких викликає підозри у слідчих.
Підозрюваним співробітницям загрожує покарання строком від шести місяців до п’яти років позбавлення волі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua