За три квартали 2017 чистий прибуток UKRSIBBANK склав 856 млн грн


За три квартали 2017 чистий прибуток UKRSIBBANK склав 856 млн грн

Після чудових результатів у перших двох кварталах 2017 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group показав рекордний результат у третьому кварталі – прибуток до оподаткування склав 383 млн грн. Таким чином сукупний прибуток до оподаткування за 9 місяців 2017 року склав 856 млн грн. Такий високий результат відображає ефективність бізнес-моделі банку у стабілізованому середовищі українського ринку.

Банк частково компенсував негативний вплив падіння процентних ставок та зменшення курсових спредів в умовах стабілізації ринку, шляхом диверсифікації джерел доходу та продовження інвестування у ключові сегменти: Корпоративний бізнес, Premium та Personal Finance. Наприкінці третього кварталу чистий банківський дохід скоротився на 10% у порівнянні з 3-ма кв. 2016 р., тоді як вартість ризику зменшилась на 85% у порівнянні з минулим роком.

Кредитний портфель фізичних осіб у іноземній валюті продовжував зменшуватися завдяки різноманітним ініціативам щодо конвертації кредитів у національну валюту на пільгових умовах для клієнтів. Ці успішні кампанії, розпочаті в середині 2016 року, дозволили банку знизити ризики, пов’язані із “успадкованим” портфелем, отже, вартість ризику значно знизилась у 2017 році.

У вересні UKRSIBBANK успішно запустив нову інтернет та мобільну платформу для фізичних осіб, посиливши взаємозв’язок з клієнтами, які цінують цифрові технології. Банк продовжував розвивати свою кредитну діяльність у сегменті корпоративних клієнтів та роздрібного бізнесу – споживче кредитування. Кредитний портфель досяг 19,5 млрд грн, що на 5,9% більше, ніж у 3-му кварталі 2016 р. Обсяг депозитів у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року збільшився на 3,7% до рівня 34,2 млрд грн, надаючи банку комфортний рівень ліквідності як у національній, так і в іноземній валюті.

Коефіцієнт достатності капіталу на 30 вересня досяг 21,97%, що суттєво перевищує нормативний мінімум на рівні 10%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування