FinTech Ukraine 2017: полегшуємо розробку і підтримку сучасного FinTech проекту


FinTech Ukraine 2017: полегшуємо розробку і підтримку сучасного FinTech проекту

Компанія BankOnline за підтримки медіа-партнерів Finance.ua та “Мінфін” оголошує місяць FinTech Ukraine.

Протягом місяця ми будемо знайомити вас з новими проектами в галузі фінансових технологій, які нещодавно заявили про себе і зараз завойовують своє місце на ринку України і не тільки. Хто вони, які рішення пропонують, в чому їх унікальність?

Про це ми розповімо в рубриці “Учасники стартап сесії FinTech Ukraine 2017”. А познайомитися з ними особисто, дізнатися подробиці і віддати свій голос за найкращий, на вашу думку, проект можна 1 листопада на конференції FinTech Ukraine 2017. Сьогодні розповімо про SDK.finance:

Завдання, які вирішує проект:

API – ключова інновація в сфері FinTech.

Люди взаємодіють з програмою через User Interface, а між собою через Application Programming Interface (API). API – це інтерфейс, за яким програми можуть взаємодіяти між собою. Більшість експертів ринку відзначають, що саме в FinTech інтеграції є “пляшковим горлом”, і визнають API ключовою інновацією для ринку FinTech і on-line banking.

Ми можемо порівняти важливість API в FinTech з важливістю електрики в сучасному місті.

І те й інше закладається в початковий проект і є ключовою інфраструктурою, спираючись на яку будуються різні сервіси для звичайних користувачів (жителів міста). При цьому кінцевому користувачу в звичайному житті видно тільки вже кінцеві продукти, побудовані на цій інфраструктурі, а про особливості прокладання дротів і підтримки всієї інженерної мережі в працездатному стані він і не думає. Натомість всі розуміють, як просто увімкнути вилку в розетку.

Таким чином, API є необхідною інфраструктурою в FinTech, яка дозволяє виробляти інтеграції різних сервісів один з одним.

Декілька слів про проект:

SDK.finance – інтеграційна платформа, побудована на концепції “API first”.

SDK.finance – це бек-енд платформа для побудови транзакційних продуктів, таких як: платіжні рішення, перекази і системи прийому платежів, обмін валют, електронні гроші, мобільні платежі, передплачені картки і так далі.

Фактично дизайн, UI і розробка фронт-енду залишається на стороні нашого клієнта, а всю необхідну функціональність він отримує з єдиної точки доступу – API платформи SDK.finance.

Всі необхідні інтеграції з третіми сторонами здійснюються на рівні платформи SDK.finance, яка спеціально спроектована для інтеграцій з великою кількістю постачальників.

Таким чином, фронт-енд команди можуть вести розробку паралельно і бути незалежними одна від одної і розробників бек-енду.

Особливість проекту:

Переваги платформи перед самостійною розробкою.

Функціональність Бекенд системи (back-end system) в транзакційних програмних системах досить складна. Навіть “найпростіші” функції, наприклад, переказ з рахунку на рахунок в реальній реалізації – це дуже складна логіка з великою кількістю ступенів перевірки і захисту.

Використання готової і протестованої платформи SDK.finance замість самостійного винаходу колеса наново знижує капітальні інвестиції у розробку та підтримку програм, роблячи кінцевий результат більш прогнозованим.

Така архітектура істотно полегшує розробку і підтримку сучасного FinTech проекту.

Подібним чином багато компаній використовують Wordpress як платформу для розробки свого сайту. І цей вибір виправданий і перевірений роками.

Переваги API-driven підходу SDK.finance

У процесі розробки SDK.finance використовується API-driven development методологія.

Основними перевагами API-архітектури, на відміну від “моноблокових” проектів, є:

  • Архітектурна гнучкість і можливість реалізації різних бізнес-кейсів
  • Висока швидкість розробки кінцевих продуктів і впровадження нової функціональності
  • Менша кількість помилок у системі, простіша їх ідентифікація та усунення
  • Низька вартість володіння кінцевим проектом

Люди:

Java EE back-end team, CTO – Pavlo Sidelov, CEO – Alex Malyshev.

Сайт:

https://sdk.finance

Дізнатися більше про проект SDK.finance та інші технологічні рішення у фінансовому секторі, а також проголосувати за найкращий проект можна 1 листопада 2017 на конференції FinTech Ukraine 2017, організатором якої виступає компанія BankOnline.

Зареєструватися на конференцію FinTech Ukraine 2017 можна тут.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування