До кінця року потужність сонячної енергетики Китаю досягне 50 ГВт


До кінця року потужність сонячної енергетики Китаю досягне 50 ГВт

Китай має намір зайняти провідні позиції у боротьбі зі зміною клімату на Землі і перевести промисловість на «чисті» джерела енергії. Уже до кінця поточного року на Китай припадатиме половина сукупної потужності всіх сонячних панелей світу, пише Electrek.

Китай лідирує у встановленні сонячних панелей, з величезним відривом випередивши весь світ. За станом на червень-липень 2017 року їх сумарна потужність складала 25 ГВт, і за прогнозами ASECEA, до кінця поточного року ця цифра досягне 50 ГВт. При тому, що потужність сонячних панелей у всьому світі на сьогоднішній день становить 100 ГВт.

Довгий час Китай займався тільки експортом сонячних панелей, але після десяти років серйозних інвестицій став одним з найбільших споживачів власної продукції. З вироблених за рік 80 ГВт сонячних панелей 50 ГВт залишається в країні. Важливо, що велику кількість сонячних панелей встановлено поза промисловим сектором. Це було зроблено в рамках програми Top Runner, яку Китай спеціально організував, щоб сонячною енергією користувалися не тільки величезні підприємства, але і невеликі проекти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування