Прем'єр назвав терміни добудови двох енергоблоків Хмельницької АЕС


Прем'єр назвав терміни добудови двох енергоблоків Хмельницької АЕС

Енергостратегія України на період до 2035 року передбачає збільшення частки атомної генерації в енергобалансі країни. Україна планує з 2021 року розпочати роботи з завершення будівництва третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС, що стане можливим завдяки експорту електроенергії в рамках реалізації проекту “Енергоміст “Україна-ЄС”, який буде реалізувати Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом”.

Про це, виступаючи в парламенті, заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Ми працюємо над європейським енергомостом, який дасть нам можливість (профінансувати завершення будівництва – ред), і, я думаю, що ми з 2021 роки зможемо перейти до завершення будівництва двох блоків”, – сказав він.

Також Гройсман повідомив, що Енергостратегія України на період до 2035 року передбачає збільшення частки атомної генерації в енергобалансі країни.

“Це наш план, ми цим системно займаємося, і будемо все робити для того, щоб атомна енергетика була безпечною, а її потужності були достатні не тільки для того, щоб забезпечувати самих себе, а й експортувати електроенергію, що буде робити економіку нашої країни більш стійкою”, – зазначив глава уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування