Розенблат намагався вивезти матеріали щодо "янтарної справи", - НАБУ


Розенблат намагався вивезти матеріали щодо "янтарної справи", - НАБУ

Народний депутат Борислав Розенблат намагався вивезти з країни важливі для розслідування “бурштинової справи” матеріали.

Про це йдеться в повідомленні Національного антикорупційного бюро.

“19 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро України запобігли вивезенню за кордон народним депутатом Бориславом Розенблатом матеріалів, важливих для розслідування так званої “бурштинової справи”, а також забезпечили його участь у судовому засіданні щодо продовження зобов’язань”, – йдеться в повідомленні.

За даними слідства, Розенблат планував вивезти засоби комунікації, які могли містити інформацію про приховування слідів раніше скоєних злочинів та спілкування між його учасниками, матеріальні та грошові цінності, а також інше майно для запобігання його арешту в рамках кримінальної справи. “В ході обшуку, проведеного безпосередньо в літаку, детективи НАБУ вилучили у Борислава Розенблата мобільні телефони, планшет; вироби зовні схожі на коштовності; платіжні картки, емітовані іноземними банками; паспорт громадянина України для виїзду за кордон і дипломатичний паспорт”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування