Електромопед від Honda стане домашньою системою зберігання енергії


Електромопед від Honda стане домашньою системою зберігання енергії

Японська компанія Honda Motor випустить на ринки Південно-Східної Азії електромопед, що працює на знімних батареях, які можна буде використовувати для підзарядки іншої техніки. Початок продажів заплановано на 2019 рік, повідомляє Nikkei Asian Review.

У мопедах будуть використовуватися літій-іонні батареї, причому запас ходу повністю зарядженого акумулятора складе 50-60 км. Батарею також можна буде використовувати в якості джерела живлення для освітлення будинку або зарядки смартфона. Honda, провідний світовий виробник двоколісного транспорту, вважає, що ці характеристики зроблять електромопед популярним в країнах, що розвиваються, з нерозвиненою електроенергетичною інфраструктурою.

Японська компанія співпрацюватиме з місцевими підприємствами, щоб створити заправні станції, де власники скутерів зможуть замінити старі батареї. Технологія віртуальної електростанції дозволить подібним заправкам продавати частину енергії в мережу в період пікового попиту на електрику. Щоб відповідати екологічним нормам, які посилюються, і забезпечити електрикою навіть віддалені від мереж станції, будуть використовуватися відновлювані джерела енергії, в першу чергу Сонце.

Електромопеди від Honda можуть досягти успіху, у міру того як країни Південної і Південно-Східної Азії вводять обмеження на традиційні двигуни. Так, Індія, найбільший в світі ринок мотоциклів і скутерів, введе європейські стандарти транспортних викидів до 2020 року. У центральних районах в’єтнамського Ханоя до 2030 року буде заборонено рух мотоциклів, причому обмеження почнуть запроваджуватися поетапно, починаючи з 2020 року. Можливо, новий електроскутер знайде покупців і на батьківщині – принаймні, компанія замислюється про початок продажів у Японії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua