Daimler показала, на що здатні її безпілотні вантажівки (відео)


Daimler показала, на що здатні її безпілотні вантажівки (відео)

Компанія виклала відео, в якому колона великих вантажівок їде по тестовій трасі без водіїв. Згодом ці вантажівки випустять на звичайні магістралі, пише Tech Crunch.

Великовантажні автомобілі Arocs від Mercedes-Benz стали повністю автономними. Тепер вони їздять без водія і не вимагають сотень дорогих датчиків по всьому периметру кузова. Колона вантажівок може прямувати за «ватажком» за маршрутами GPS, і головна вантажівка з високою точністю контролює всі інші.

Вантажівки зв’язуються одна з одною через зашифровану радіопередачу, а в головній є панель управління, на якій відображаються всі процеси. Машини взаємозамінні, і в разі чого кожна з них може взяти на себе роль «ватажка». До того ж, у всіх встановлена ​​система навігації, щоб координувати рух колони відповідно до чітко заданого маршруту і не залежати повністю від головного автомобіля.

Кожна автономнна вантажівка Arocs оснащена засобами надзвичайної безпеки, які дозволяють справлятися з непередбаченими ситуаціями на дорогах. У тестовому режимі вони працюють на безпечних трасах, але з часом планується вивести їх на магістралі з «реального світу».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування