Троє з п'яти британських батьків не впевнені, що їхні діти зможуть правильно управляти фінансами в майбутньому (дослідження)


Троє з п'яти британських батьків не впевнені, що їхні діти зможуть правильно управляти фінансами в майбутньому (дослідження)

Нове дослідження, проведене за замовленням компанії Experian, виявило у британських батьків вражаючу відсутність впевненості і знань в галузі фінансової освіти дітей.

Хоча 62% батьків визнають, що саме вони багато в чому визначають ставлення до грошей, що формується у дітей з самого раннього віку, багатьом бракує впевненості (52%) і знань (58%) для розмов з дітьми на фінансові теми. В результаті троє з п’яти респондентів (60%) сумніваються у здатності своїх дітей успішно управляти своїми грошовими коштами в майбутньому.

“Сумно, що деякі батьки ухиляються від обговорення з дітьми грошових питань, тим більше, що, згідно з думкою фахівців, фінансові звички формуються з семирічного віку, – говорить Наталія Фролова, директор з маркетингу, Experian Росія і СНД. – У більшості дітей немає уроків фінансової грамотності в школі, тому так важливо розмовляти на ці теми вдома. Залучення дітей до обговорення грошових питань, починаючи з чотирирічного віку, допоможе їм виробити грамотне ставлення до грошей, правильні цінності і моделі поведінки і створить передумови для фінансового благополуччя в їхньому подальшому житті”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування