АП продовжує розглядати закон про держгарантію 100% вкладів громадян у держбанках


АП продовжує розглядати закон про держгарантію 100% вкладів громадян у держбанках

Адміністрація Президента продовжує розглядати прийнятий Верховною Радою 20 грудня 2016 року Закон про держгарантію 100% всіх вкладів громадян в усіх держбанках.

Про це йдеться у відповіді Адміністрації Президента на інформаційний запит Українських Новин.
“На ваш запит від 10 жовтня 2017 року повідомляємо, що закон України “Про внесення змін до закону про банки і банківську діяльність щодо гарантування державою вкладів фізичних осіб” перебуває на розгляді в Адміністрації Президента України”, – йдеться у відповіді Адміністрації.

Адміністрація не уточнює причини такого тривалого розгляду законопроекту, а також терміни, коли Президент Петро Порошенко прийме рішення про долю цього закону.

Довідка Finance.ua:

  • 18 грудня Кабінет Міністрів офіційно схвалив націоналізацію Приватбанку.
  • 19 грудня Порошенко вніс в Раду законопроект № 5553 про держгарантію 100% всіх вкладів громадян в усіх держбанках і визначив його як невідкладний.
  • Рада вже 20 грудня прийняла цей законопроект в цілому, 22 грудня він був підписаний головою Верховної Ради Андрієм Парубієм і був відправлений до Адміністрації Президента. В даний час державою гарантується 100% вкладів тільки в Ощадбанку. В Укрексімбанку і Приватбанку вклади гарантуються виключно в межах 200 тис. гривень.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
В Контексті Finance.ua
Опитування