Криптовалюта в Україні не заборонена законом - Данилюк


Криптовалюта в Україні не заборонена законом - Данилюк

Статус криптовалюти в Україні не визначений законодавством, але це не означає, що криптовалюта заборонена, вважає міністр фінансів Олександр Данилюк.

Про це міністр написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook, підбиваючи підсумки роботи української делегації на щорічних зустрічах Міжнародного валютного фонду та Світового банку у Вашингтоні, США.

За його словами, питання фінансових технологій стало одним з ключових на зустрічах у Вашингтоні як виклик для традиційних ринків і регуляторів.

“Є багато відкритих питань, і в Україні статус криптовалюти не визначено законом, але це не означає, що криптовалюта заборонена. Україна повинна стежити за світовими трендами і не втрачати шанс для використання нових технологій і інновацій у фінансовому секторі”, – зазначив Данилюк.

Читайте також: Депутати запропонували легалізувати криптовалюту як фінактив

Міністр нагадав, що уряд разом з Національним банком та іншими регуляторами фінансового ринку із залученням експертів працює над тим, щоб досліджувати природу криптовалюти і сформувати позицію щодо відповідного регулювання в Україні.

Раніше в Національному банку України заявляли, що Bitcoin (криптовалюта) не потрапляє під визначення валюти, але при цьому майнінг (виготовлення криптовалют) не є порушенням законодавства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування