Український OTAMAN отримав нову модифікацію (фото)


Український OTAMAN отримав нову модифікацію (фото)

НВО «Практика» на виставці «Зброя та безпека»-2017, що відбулася днями в українській столиці, представила тривісний бронетранспортер OTAMAN (6х6) в модифікації «вогнева підтримка».

Вперше OTAMAN (6х6) був показаний в 2016 році під час вставки «Зброя та безпека». Це була бойова машина в модифікації «бронетранспортер» і «самохідна гаубиця».

Оснащується OTAMAN 7,2 л дизельним двигуном Deutz, чия потужність складає 290 к.с. і 1200 Нм крутного моменту. Двигун працює в парі з автоматичною коробкою передач Alisson (військова версія). Екіпаж – від 3 до 10 осіб, в залежності від модифікації.

На базі цієї платформи можна створити кілька спеціалізованих бойових машин – для перевезення особового складу, вогневої підтримки, для самохідної мінометної або артилерійської установки, для евакуації техніки, що вийшла з ладу.

НВО «Практика» вже створила кілька варіантів «Отамана», в тому числі і в якості машини вогневої підтримки. Така версія має баштовий модуль і 73-мм гармату. Без сумніву, це дуже потужна бойова машина. Вона, звичайно, дуже стане в нагоді українській армії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування