Забруднене повітря вбиває понад 500 тисяч європейців за рік


Забруднене повітря вбиває понад 500 тисяч європейців за рік

Європейське агентство (EEA) з навколишнього середовища (Данія) заявило, що забруднене повітря – причина понад 500 тисяч смертей на рік в Європі, пише Phys.org.

Дослідження виявили, що несприятлива екологічна обстановка залишається одним з основних факторів передчасної смерті в 41 європейській країні. Дрібнодисперсні частки (менше 2,5 мікрометра в діаметрі), зважені в повітрі, які легко проникають в легені і кров, відповідають за 80 відсотків смертей.

Підраховано, що 82 відсотки міського населення схильні до дії аерозолів. У березні 2017 року вчені з Канади, Китаю, Великобританії та США підрахували частку смертей в 2007 році, пов’язаних із забрудненням довкілля людини дрібнодисперсними частинками.

Виявилося, що понад 47 тисяч людей у ​​Східній Європі загинуло від забруднення, викликаного заводами Західної Європи. У самій Західній Європі вчені нарахували 2,3 тисячі смертей, викликаних промисловим виробництвом в США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування