Системою оцінки ризиків ДФС за 3,5 місяці заблоковано понад 230 тис. податкових накладних


Системою оцінки ризиків ДФС за 3,5 місяці заблоковано понад 230 тис. податкових накладних

За цей же період в реєстрі зареєстровано 68,2 млн. податкових накладних. За період з 1 липня по 11 жовтня 2017 року Системою оцінки ризиків Державної фіскальної служби заблоковано 230,2 тис. податкових накладних на 4 млрд гривень.

Що стосується загальної кількості зареєстрованих в Єдиному реєстрі накладних та розрахунків коригування, то за вказаний період ця цифра становить 68,2 млн на суму 383,3 млрд гривень. У свою чергу Міністерство фінансів повідомило, що відсоток зупинених податкових накладних мізерно малий.

“Відсоток зупинених податкових накладних зменшився в 4,5 разу і становить всього 0,3% від загальної кількості”, – повідомили в Мінфіні. Таку цифру озвучили і в Державній фіскальній службі. За її даними, частка заблокованих системою накладних складає всього 0,34%. При цьому комісією ДФС прийнято до розгляду 170,2 тис. повідомлень на підтвердження реальності проведених операцій з заблокованими податковими накладними. Прийнято 158,6 тис. рішень, з яких 113,5 тис. – позитивні.

Довідка Finance.ua:

  • Раніше в Україні з’явився єдиний реєстр автоматичного відшкодування податку на додану вартість (ПДВ), який, за словами міністра фінансів Олександра Данилюка, унеможливлює найпоширеніші правопорушення щодо суми відшкодування, часу і хронології.
  • У квітні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що наступним кроком уряду після відшкодування ПДВ стане впровадження моделі електронної митниці.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua