Долар до євро знижується в п'ятницю на сигналах ослаблення стимулів, яке готує ЄЦБ


Долар до євро знижується в п'ятницю на сигналах ослаблення стимулів, яке готує ЄЦБ

Курс євро до долара піднявся до $1,1845 в порівнянні з $1,1830 на закриття попередньої сесії.

Пара долар/ієна торгується на рівні 112,03 ієни проти 112,28 ієни напередодні.

Глава Європейського центрального банку (ЄЦБ) Маріо Драгі, виступаючи в четвер на заході Інституту міжнародних фінансів (IIF) у Вашингтоні, підтвердив, що Центробанк продовжить викуповувати активи доти, доки не побачить стійкого поліпшення інфляційних очікувань, пише MarketWatch.

Основні процентні ставки, за словами М.Драгі, залишаться на поточних рівнях ще довгий час після завершення програми кількісного пом’якшення (QE).

Тим часом джерела агентства Bloomberg повідомляють, що керівництво ЄЦБ розглядає можливість скорочення щомісячних обсягів викупу облігацій, принаймні наполовину, з січня 2018 року.
Зменшення викупу активів до 30 млрд євро на місяць з нинішніх 60 млрд євро в місяць є можливим варіантом, зазначають джерела.

Також в ЄЦБ розглядається можливість продовження терміну дії програми QE на дев’ять місяців, повідомили джерела.

“Це, ймовірно, підтримає курс євро відносно долара США, і очікування поступового згортання європейським Центробанком стимулюючих програм посиляться”, – зазначає старший валютний аналітик Westpac Banking Шон Келлоу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua