У Москві збираються витратити 830 млн рублів на безкоштовний Wi-Fi до ЧС-2018


У Москві збираються витратити 830 млн рублів на безкоштовний Wi-Fi до ЧС-2018

Мерія Москви планує побудувати мережі безкоштовного Wi-Fi в публічних місцях до чемпіонату світу з футболу 2018 року. Як повідомляє російська газета «Ведомости», інтернет буде доступний на вулицях, в столичних будинках культури, а також у вузах, музеях і парках.

Для кожної з трьох категорій міська влада вибрала окремих виконавців. Два роки роботи безкоштовного Wi-Fi обійдуться владі Москви в 830 млн руб.

Читайте також: Поклікали і досить: В метро Києва можуть відключити Wi-Fi

Конкурс на будівництво 2 тис. вуличних точок доступу виграв провайдер «Престиж-інтернет» (працює під брендом «Енфорта» і входить до «Ер-телеком холдинуг»). Мерія укладе з ним контракт на 333 млн руб. «Ведомости» уточнюють, що в 2016 році «Енфорта» побудувала в столиці мережу з 1100 точок доступу.

Організацією безкоштовного Wi-Fi в московських будинках культури займеться компанія «Цифра один» (входить в «Алмател»). На контракт з нею з міського бюджету виділять до 348 млн руб. Безкоштовний інтернет в вузах, музеях і парках забезпечать «Вимпелком», МГТС і «Сетел» (входить в «Алмател»). Для реалізації контракту компаніям виділять 15,6 млн, 54,3 млн і 79 млн руб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування