Додаток Dust купує біткойни на дріб'язок із банківського рахунку


Додаток Dust купує біткойни на дріб'язок із банківського рахунку

Криптовалюти переживають бум популярності, але їх придбання залишається трудомістким процесом. Quartz розповідає про новий додаток Dust, мета якого – змінити ситуацію, автоматично переводячи дріб’язок з ваших банківських рахунків у біткойни та іншу криптовалюту.

Принцип роботи Dust простий: додаток підключається до банківського рахунку користувача і відстежує всі транзакції.

Потім він округлює кожну з них до цілого долара, поступово накопичуючи дріб’язок. Зібравши близько 10 доларів, додаток використовує цю суму для купівлі біткойнів, лайткойнів або ефіру в встановлених користувачем пропорціях. Купівля цифрових активів здійснюється через Coinbase, одну з найбільших криптовалютних бірж.

Скористатися Dust зможуть клієнти більш ніж 9 000 фінансових установ в США (в тому числі банків Wells Fargo, Chase і Citi), а також молодого, виключно цифрового британського банку Monzo. Додаток використовує дані служби під назвою Plaid, яка виступає в якості посередника між банками і розробниками. Прямо зараз Dust тестується приблизно тисячею користувачів, і ще близько 20 000 – у списку очікування. Чекати довго їм не доведеться: команда Dust почне нарощувати базу користувачів в наступному місяці.

Dust не перший додаток, який збирає і інвестує дрібні гроші з рахунків. Стартап Acorns надає таку послугу приблизно 850 000 клієнтів у США. Концепція працює, тому що усуває необхідність турбуватися про правильний час для інвестування. Це особливо актуально для волатильних криптовалют, вартість яких може коливатися на десятки відсотків на тиждень. Dust буде корисний для людей, які хочуть придбати біткойни, але бояться не вгадати потрібний момент.

В даний час проект працює за рахунок самофінансування і його творці поки не планують отримувати від нього дохід. У Dust хочуть переконатися, що є люди, які полюблять продукт і стануть регулярно його використовувати. Надалі можливе використання декількох моделей для фінансування стартапу, наприклад, нарахування комісії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування