0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Найдорожчим Aston Martin стане глибоководний апарат Project Neptune


Найдорожчим Aston Martin стане глибоководний апарат Project Neptune

Проект «Нептун» створено на базі тримісної субмарини Trilon 1650/3 Low Profile (LP) і відрізняється футуристичним дизайном. Важить апарат чотири тонни і розрахований на двох осіб.

Нова підводна машина оснащена акумуляторною батареєю ємністю 30 кВт·год, якої вистачить для 12 годин під водою. Рухається субмарина зі швидкістю 6.5 км/год і занурюється на глибину до 500 м. Комфортне перебування під водою пасажирам забезпечать система клімат-контролю і поглинач СО2.

Раніше Aston Martin спустила на воду швидкісний катер AM37S – спільний проект британського бренду, дизайнерської студії Mulder Design і голландської суднобудівної компанії Quintessence Yachts. Катер був створений як доповнення до AM37, запущеного в 2015 році. AM37S оснащений двома двигунами Mercury Racing по 520 к. с. кожен, які розганяють катер до 50 вузлів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування