0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Вертикальні ферми допоможуть Сінгапуру скоротити імпорт овочів


Вертикальні ферми допоможуть Сінгапуру скоротити імпорт овочів

Сінгапурський стартап Packet Greens залучив $1,5 млн на будівництво вертикальних гідропонних ферм. Технології компанії дозволяють вирощувати більше ніж 50 видів овочів за короткий термін. При цьому обсяг врожаю в п’ять разів перевищує аналогічний показник на традиційних фермах.

Як і американські аналоги MightyVine та Square Roots, сінгапурський стартап Packet Greens вирощує овочі в закритих фермах за принципом гідропоніки. Рослини не потребують грунту, а всі необхідні поживні речовини вони отримують з водою. Посадки такого типу дозволяють вирощувати більше врожаю на меншій території, витрачаючи при цьому менше води.

Packet Greens розробляє ферми площею 167 кв. м, які за розміром можна порівняти з чотирикімнатною квартирою. Цього простору достатньо, щоб вирощувати понад 50 різних овочів і отримувати в 5 разів більше врожаю, ніж традиційні ферми. При цьому, як повідомляє Tech in Asia, на процес вирощування йде в два рази менше часу.

Рослини отримують підсвічування від світлодіодів, а їх розвиток відбувається у повністю контрольованому середовищі. Завдяки цьому на вертикальних фермах найчастіше не використовуються пестициди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування