Intel відправила на спочин свою автономну гарнітуру віртуальної реальності Project Alloy


Intel відправила на спочин свою автономну гарнітуру віртуальної реальності Project Alloy

Раніше обіцяні автономні гарнітури віртуальної реальності, побудовані на платформі Intel Project Alloy, не вийдуть ні в цьому, ні в наступному році. Точніше кажучи, пристрої на цій багатообіцяючій платформі не вийдуть взагалі, оскільки Intel повністю згорнула проект, він не мав очікуваного інтересу у партнерів.

Процесорний гігант очікувано не став вдаватися в подробиці і розповідати, що саме пішло не так і чому черговий з його багатообіцяючих на перший погляд проектів зазнав невдачі. Але цілком можна припустити, що виробничі партнери Intel на кшталт Asus, Acer і Dell могли віддати перевагу гарнітурам змішаної реальності на платформі Microsoft Mixed Reality, про які ми згадували буквально минулого тижня, коли писали про запланований на 3 жовтня спеціальний захід Microsoft.

Ще одна можлива причина – недостатньо висока продуктивність подібних пристроїв. Принаймні, такий висновок можна зробити на підставі заяви глави підрозділу Intel Virtual Reality Center of Excellence Кіма Паллістера ресурсу PC World. За його словами, в якийсь момент Intel зрозуміли, що автономна гарнітура «зовсім не обов’язково є оптимальним форм-фактором і сильно поступається за продуктивныстю пристроям, призначеним для використання з ПК.

Так чи інакше, закриття проекту Project Alloy зовсім не означає, що Intel більше не цікавий сегмент AR/VR. Тепер процесорний гігант сконцентрується на технології WiGig, яка покликана зробити гарнітури VR бездротовими, та інших розробках в галузі віртуальної реальності. У компанії також відзначають, що витягли з Project Alloy хороший урок на майбутнє.

Відзначимо, що останнім часом Intel все більше проявляє інтерес до сегмента контенту віртуальної реальності. У березні список покупок процесорного гіганта поповнився компанією Replay Technologies, фірмова технологія (freeD) якої широко використовується для трансляції спортивних змагань з кутом огляду 360 градусів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua