Людина майбутнього буде покрита мережею імплантів і датчиків


Людина майбутнього буде покрита мережею імплантів і датчиків

Вчені зі Стенфорда вважають, що в майбутньому людина буде покрита мережею різних датчиків і імплантів, які збільшать її можливості. Мережа, яку вони назвали bodyNET, об’єднає натільні гаджети, вживлену електроніку, в додатковий орган почуттів людини, пише The Next Web.

Вчені описують платформу, яка перетворить шкіру людини на інтерфейс, частина тіла буде покрита гнучкою електронікою, важливою частиною життя стане доповнена реальність, а імпланти можуть з’явитися навіть у мозку людини.

Зараз вчені обговорюють перешкоди на шляху реалізації такої системи. Сьогодні це неможливо не стільки через технічні обмеження чи нерозвиненість технологій, а через сприйняття громадськістю. Немає відповідних законів, у людей існують різні страхи і табу, пов’язані з цим.

Великі побоювання пов’язані з конфіденційністю та захистом таких систем. Очевидно, що вони будуть чинити великий вплив на організм людини, тому їх злом може призвести до плачевних наслідків. Навіть до того, що в мозок почне надходити різний шум, який порушує його роботу. Перешкод багато, але вчені зі Стенфорда бачать в цьому майбутнє. Техніка допоможе людині розширювати можливості свого тіла.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua